تبلیغات
پژوهشی در قرآن - گزارش از مسابقات ملی قرآن دانشجویان

ما پیام عید رهبر را چو مصحف می کنیم مثل دستورالعمل همواره مصرف می کنیم کوری چشم سران فتنه و بیگانگان چشم آقا ، کار و همت را مضاعف می کنیمتعداد کلیه مطالب ارسالی :
تعداد نویسندگان وبلاگ :
تاریخ آخرین بروزرسانی :
تعداد بازدید امروز :
تعداد بازدید دیروز :
تعداد کل بازدید این ماه :
تعداد کل بازدید ماه گذشته :
تعداد کل بازدیدها :
تاریخ آخرین بازدید از وبلاگ :

  


                                      بسم الله الرحمن الرحیم

تو این چند روزه قسمتمون شد به خاطر مسابقات ملی قرآن دانشجویان یک سفری بریم مشهد. سه شنبه بعد از ظهر رسیدیم مشهد بچه ها که معرفی به هتل را گرفتند بعد از یک استراحت کوتاه رفتیم زیارت امام رضا(ع). عجب حال و هوایی داشت. اونقدر خلوت (به خاطر ایام امتحانات) بود که تو عمرم یک چنین زیارتی نکرده بودم. یک گزارش کوتاه نوشتم که می تونید تو ادامه مطلب بخونید. راستی ما هم کم کم امتحاناتمون شروع میشه باید خودم را برای امتحانات آماده کنم برای همین تقریبا تا اواسط تیر ماه چیزی نمی تونم بنویسم مگر اینکه یه اتفاق خاصی بیافته. البته هر از چند گاهی به وبلاگ و نظرات دوستان سر می زنم. داشت یادم می رفت باید بگم که همون طور که به برخی از دوستان قولی در مورد وبلاگ های قرآنی داده بودم یا گفته بودم که قالب براشون میسازم، کم کم داره کارهامون به نتیجه می رسه و با همکاری جایی(که بعدا اعلام می کنم) داریم یه کارهایی برای وبلاگ نویسان قرآنی انجام می دیم که فکر می کنم کارهای خوبی باشه که حتما شما را خبر می کنم و نظرتون را می پرسم.

گزارش مسابقات(از نگاه من):

روز سه شنبه ساعت 2 دوستان همه خودشون را به هتل معرفی کردند. روز چهارشنبه صبح هم مراسم افتتاحیه بود. در این مراسم که از شبکه چهار هم پخش می شد آقای احمدی مجری بود. قرآن آغاز مراسم هم توسط مقام اول قرائت پارسال اجرا شد. یک کلیپ هم برای این مسابقات در نظر گرفته بودند که جالب بود. بعدا هم آقای دکتر منتظری(رئیس جهاد دانشگاهی) و آیت الله زنجانی و دبیر مسابقات سخنرانی هایی کردند. از همه جالب تر قرائت آقای طوسی بود که نمی دونم چه متنی بود که انگار در منقبت حضرت رسول اکرم(ص) بود انتخاب کرده بودند و چند تا از مقامات قرآنی مثل صبا ، حجاز و ... را روی اون متن اجرا  کردند.

بعد از ظهر همان روز مسابقات شروع شد که هر کدوم از مسابقات تو یکی از سالنها بود مثلا قرائت و ترتیل با هم تو سالن رازی علوم پزشکی برگزار شد.

                    مسابقات ملی قرآن دانشجویان

بقیه مسابقات هم صبح و بعد از ظهر پنجشنبه انجام شد. در همین حین هم یک نمایش ترتیب داده بودند که بسیار دیدنی بود.

جمعه صبح هم اختتامیه بود که آن هم دیدنی بود. اختتامیه نیز از شبکه چهار پخش می شد.برای دیدن نفرات برتر این مسابقات به سایت ایکنا مراجعه کنید.نوشته شده توسط امیر گروسی در شنبه 30 اردیبهشت 1385 و ساعت 10:05 ق.ظ [+] | نظرات ()

Powered by WebGozar

در یکروز چه مقدار قرآن می خوانید؟ •