تبلیغات
پژوهشی در قرآن - گزارش حاشیه ها از نمایشگاه کتاب

ما پیام عید رهبر را چو مصحف می کنیم مثل دستورالعمل همواره مصرف می کنیم کوری چشم سران فتنه و بیگانگان چشم آقا ، کار و همت را مضاعف می کنیمتعداد کلیه مطالب ارسالی :
تعداد نویسندگان وبلاگ :
تاریخ آخرین بروزرسانی :
تعداد بازدید امروز :
تعداد بازدید دیروز :
تعداد کل بازدید این ماه :
تعداد کل بازدید ماه گذشته :
تعداد کل بازدیدها :
تاریخ آخرین بازدید از وبلاگ :

  


                                 بسم الله الرحمن الرحیم

دیروز از صبح تا ساعت هفت عصر(یا شب) رفتم برای بازدید از نمایشگاه کتاب. کلا چون پولی نداشتم هیچ کتابی نخریدم و فقط چند تا مجله خریدم.نمایشگاه تقریبا مثل پارسال بود فقط چون ما جمعه رفته بودیم کمی شلوغ بود. امسال بن خرید کتابهای خارجی هم گرفته بودیم که متأسفانه هیچی نتونستیم بخریم. تو نمایشگاه چند تا حاشیه دیدم که برای من جالب بود.

1- ورود آقای قالیباف (جالب است که تا اونجایی که من دیدم فقط به سالنهای روزنامه ها و خبرگزاری ها رفتند من که نمی دونم برای چی شما می دونید؟)

2- انواع مختلف مدهای مو، لباسهای متنوع، آدمهای عجیب غریب و... هم(به جز کتابها قابل دیدن و توجه بودند) اونجا وجود داشتند

3- دو تا هم دعوا شد که تو اولی یه خانمی با یه پسر دعواش شده بود و تو دومی هم ساندویچ فروشه با یکی از خریدارا دعوا کرد.

4-غرفه روزنامه ها و خبرگزاریها هم خیلی شلوغ بود و آقایان سید عباسی(پیروزی) و محمد نوازی هم تو غرفه ها بودند.(که یه بحثهایی هم اونجا بود که خیلی جالب و خنده دار بود)

5- غرفه روز نامه شرق را هم که مثل همیشه شلوغ بود تو عکس پائین می بینید که البته به خاطر گرفتن کیف های دستی قرمز رنگ اون بود که اونم اگر کمی بیشتر شلوغ می شد حتما یا دعوا می شد و یا دو سه نفری کشته می شدند

                         شلوغی شرق(به خاطر یه مشت دلار! نه ببخشید برای گرفتن کیف)

6- تو غرفه همشهری جوان هم چند تا خانم محجبه داشتند با یکی از مسئولان غرفه برای یکی از مطالب اون نشریه بحث می کردند که خیلی دیدنی بود.

7- اما امسال فکر کنم برای کودکان بد نبود چون خیلی از غرفه ها و برخی از سالنها تقریبا برای کودکان بود.(البته مثل اینکه فروششان هم بد نبود)

راستی چند وقت پیش رفته بودم گچسر چالوس برای دیدن باغ لاله که می تونید عکسهاش را تو فتو بلاگم ببینید.نوشته شده توسط امیر گروسی در شنبه 23 اردیبهشت 1385 و ساعت 09:05 ق.ظ [+] | نظرات ()

Powered by WebGozar

در یکروز چه مقدار قرآن می خوانید؟ •