تبلیغات
پژوهشی در قرآن - ویژه نامه رمضان( راه قرآن)

ما پیام عید رهبر را چو مصحف می کنیم مثل دستورالعمل همواره مصرف می کنیم کوری چشم سران فتنه و بیگانگان چشم آقا ، کار و همت را مضاعف می کنیمتعداد کلیه مطالب ارسالی :
تعداد نویسندگان وبلاگ :
تاریخ آخرین بروزرسانی :
تعداد بازدید امروز :
تعداد بازدید دیروز :
تعداد کل بازدید این ماه :
تعداد کل بازدید ماه گذشته :
تعداد کل بازدیدها :
تاریخ آخرین بازدید از وبلاگ :

  


باز هم ماه بهار قرآن فرا رسید. این ماه پر برکت را به تمامی دوستداران قرآن و حبیبان اله تبریک عرض می گویم. چه بسیارند کسانی که در این ماه ره صد ساله را یک شب گذراندند. ای کاش ما هم در این ماه بتوانیم به بهترین وجه از فیوضاتش بهره ببریم.

این ماه به عبارتی ماه وبلاگهای قرآنی هم هست. و کار ما وبلاگ نویسان قرآنی از همه بیشتر است . من هم تصمیم گرفتم امسال برای این ماه سنگ تمام بگذارم. برای همین چندین ویژه نامه با نام « راه قرآن» تهیه کرده ام که در طی چند روز در وبلاگ قرار خواهم داد. در مورد این ویژه نامه ها باید بگویم که سعی بر این بوده که یک میانبری از مطالب ناب قرآنی در اینترنت جمع آوری شود و به صورت دسته جمعی و دسته بندی به همه کاربران هدیه داده شود برای همین طی چند مرحله ویژه نامه تکمیل خواهد شد. پس دیگر لازم نیست که برای تهیه مطلبی یا موضوعی قرآنی وقت تلف کنید. با مراجعه به این ویژه نامه ها می توانید به راحتی به موضوعات خود دست یابید. محور اصلی این ویژه نامه ها نیز قرآن می باشد. پس اولین قسمت این ویژه نامه را باکلیک بر روی لوگوی زیر ببینید

(راهنمایی: برای استفاده از ویژه نامه ها در صفحه باز شده روی قسمتهایی که نوشته شده کلیک کنید)

ویژه نامه اول:

 

ویژه نامه دوم:

ویژه نامه دوم

 نوشته شده توسط امیر گروسی در دوشنبه 11 شهریور 1387 و ساعت 10:09 ق.ظ [+] | نظرات ()

Powered by WebGozar

در یکروز چه مقدار قرآن می خوانید؟ •