تبلیغات
پژوهشی در قرآن - نفر هفتم وبلاگ نویسی کشور شدم

ما پیام عید رهبر را چو مصحف می کنیم مثل دستورالعمل همواره مصرف می کنیم کوری چشم سران فتنه و بیگانگان چشم آقا ، کار و همت را مضاعف می کنیمتعداد کلیه مطالب ارسالی :
تعداد نویسندگان وبلاگ :
تاریخ آخرین بروزرسانی :
تعداد بازدید امروز :
تعداد بازدید دیروز :
تعداد کل بازدید این ماه :
تعداد کل بازدید ماه گذشته :
تعداد کل بازدیدها :
تاریخ آخرین بازدید از وبلاگ :

  


امروز لازم دیدم چند تا مطلب را عرض کنم:

اول این که چند روزیه در مسابقه وبلاگ نویسی تبیان زنجان این وبلاگ نفر هفتم(پژوهشی در قرآن) شده که من به نوبه خودم به خودم تبریک میگم. امروز اتفاقا از تبیان زنجان زنگ زدند که به دلیل حضور نداشتن عده ای از دوستان جشنواره را برگزار نمی کنیم و جایزه ها را برایتان ارسال می کنیم.

دوم اینکه امروز تو سایت تابناک دیدم که از طرح گرافیکی من به مناسبت روز مادر که پارسال گذاشته بودم تو وبلاگ برای سایت خودشون استفاده کردند. که این هم بالاخره نشان از حفظ قانون رعایت نکردن کپی رایت است!!

سوم اینکه روز مادر مبارک باد

چهارم اینکه می خوام در آینده نزدیک یه نظر سنجی بزرگ در مورد وبلاگم برگزار کنم که دوست دارم همه بازدید کنندگان وبلاگم در این نظر سنجی شرکت کنند.

پنجم اینکه دیروز تو پارک هشت بهشت نزدیک محلمون یه جشن بسیار بزرگ با حضور بیش از دو هزار نفر از عموم مردم برگزار کردیم که مورد اقبال عمومی قرار گرفت. دیدن عده زیادی از بلاگرهای قزوینی و عکاسان قزوینی که من اونا رو می شناختم جالب توجه بود. برای انجام این جشن شاید ده نفر از دوستان بیش از یک هفته کار کردیم که تونستیم با همکاری فرهنگسرای شهید رجایی قزوین برگزارش کنیم. برقراری امنیت اون پارک از همه سخت تر بود

>>>>>>>>>

 

پی نوشت: در مورد مسابقه وبلاگ نویسی باید بگم که خیلی خوشحال شدم وقتی که دیدم تو شهری مثل زنجان که از نظر امکانات فرهنگی مثل شهر ما قزوین در مذیقه است عده ای جوان هستند که می تونند یه همچنین مسابقه بزرگی در سطح کشور برگزار کنند که واقعا وبلاگهای بزرگ و در سطح خوبی هم شرکت داشتند که امیدورام همین جوانها بتونند بهتر و بیشتر در راه اعتلای فرهنگ وبلاگ نویسی تلاش کنندنوشته شده توسط امیر گروسی در سه شنبه 4 تیر 1387 و ساعت 05:06 ق.ظ [+] | نظرات ()

Powered by WebGozar

در یکروز چه مقدار قرآن می خوانید؟ •